<Презентація на тему - Типи конденсаторів та їх застосування скачати

Презентація на тему - Типи конденсаторів та їх застосування
11.04.2015, 11:30
Презентація дає коротку наочну інформацію про конденсаторах - найпростіших накопичувачах електричного заряду, що використовуються в багатьох побутових і професійних приладах, інструментах і апаратах. В рамках 12-ти щільно заповнених інформаційними матеріалами слайдів містяться:

1. Визначення поняття, пристрої та принципу дії,
2. Класифікація конденсаторних елементів,
3. Детальний опис конденсаторів:
- Керамічних,
- Плівкових,
- Електролітичних,
- Танталових,
- Змінних,
- Підлаштування.
4. Переваги і недоліки пристрою,
5. Область застосування.

Крім коротких тез і маркованих списків, що спрощують виділення основи із загальної маси теоретичної текстівки, сторінки посібника включають малюнки і схематичні зображення.

Презентація застосовна для ілюстрування урочної ознайомлення з новою темою або узагальнюючого заняття. Показ може здійснюватися як загальний для всього класу з додаванням усних коментарів вчителя, так і індивідуальний - в рамках дистанційного або самостійного вивчення. При наявності на ПК кожного учня увійде в довідкову скарбничку для періодичного звернення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: конденсаторів, Типи, на, їх, та, Презентації, застосування, тему, презентація
Переглядів: 473 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.