<Презентація на тему - Традиції моєї сім'ї скачати

Презентація на тему - Традиції моєї сім'ї
26.04.2015, 11:52
Так влаштований світ, що кожна людина спочатку виховується згідно принципів і традицій сім'ї, де він народився, а потім, за тим же подобі, або ж йому всупереч, створює свою сім'ю. І дуже велика, можна сказати величезне значення, для соціального розвитку людини має його сім'я, ті цінності яким його привчали ще з дитинства, ті традиції сім'ї яких дотримувалися щороку. Все це закладається в підсвідомості і можливості людини будувати свою сім'ю.

Не завжди сім'я, де ми виросли є ідеальною, і ми обіцяємо собі, що як тільки виростемо у нас буде все по іншому, але дуже часто цього не трапляється. Ми не знаємо, як це "по іншому", і дуже добре, якщо приходячи в гості до друзів ми бачили, сім'ю, подобу якої, мріяли відтворити в майбутньому, але якщо ні, звідки нам знати як створити щасливу сім'ю.

Одружившись, пари стикаються з проблемою різниці традицій і в перші роки дуже важливо йти на поступки один одному. Адже у її родині робили це так, а в його зовсім по іншому. Дівчина, вже будучи дружиною, несе величезну відповідальність за зберігання тепер свого сімейного вогнища, По недосвідченості, спочатку може наробити багато дурниць, але головне завдання в тому, що б бути мудрою і зуміти переплести традиції обох сторін, в результаті створивши свої, властиві тільки їх родині.
Це величезна праця, безліч нервів і сварок, але робити це потрібно з самого початку. Так, буде нестерпно складно, зламати свої статути, переступити гордість і стати гарною дружиною, але без цього сімейне щастя не знайти.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: моєї, сім'ї, на, Презентації, тему, презентація, традиції
Переглядів: 2360 | Завантажень: 349 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.