<Презентація на тему Великдень скачати

Презентація на тему Великдень
11.04.2015, 20:37
Ця презентація присвячується Великодня - головного свята всього християнського світу. Вона несе глядачам знання про духовний початок свята, його історію та традиції. Більше 40-ка барвисто оформлених слайдів дають докладну інформацію про значення та проведенні Пасхалії:

1. Великоднє християнське передання,
2. Значення свята для всього живого,
3. Підготовка до Великодня,
4. Традиції:
- Богослужіння,
- Різна атрибутика.
5. Частування, подарунки та ігри.

Посібник включає детальний майстер-клас з виготовлення справжньої писанки - розписного пасхального яйця, починаючи з вибору інструментів і матеріалів і закінчуючи закріпленням барвників, і безліч корисних порад по прикрасі святкового столу. Крім цього, презентація містить безліч кольорових ілюстрацій (фотографій, веселих картинок, репродукцій картин художників) і доповнена віршами відомих поетів про Великдень (О. Блок, А.Майков).

Показ використовується в загальноосвітній школі для ілюстрування розповіді вчителя на уроках З, історії релігії та суміжних дисциплін, а також для проведення класної години або позакласного заходу. Крім цього, презентація може бути включена в скарбничку викладача сучасної недільної школи при церкві або храмі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Великдень, на, Презентації, тему, презентація
Переглядів: 2304 | Завантажень: 305 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.