<Презентація на тему "Виробнича структура підприємства" скачати

Презентація на тему "Виробнича структура підприємства"
26.07.2015, 13:28
Презентацією охоплюється комплекс інформаційних відомостей про виробничій структурі підприємства, що включає склад його дільниць і служб, а також різноманітні форми їх взаємодії в процесі виробництва продукції. Всі ці дані необхідні особам, які займаються організацією великих і дрібних виробничих компаній, їх управлінням, просуванням і реконструкцією.

До складу 38-ми слайдів показу увійшли наочні матеріали для знайомства з темою в тезисно-опорному варіанті за планом:

- Визначення понять виробничої та загальної структури,
- Елементи виробничої структури,
- Функціональні підрозділи підприємства,
- Фактори, що впливають на виробничу структуру,
- Типи виробничих процесів,
- Принципи організації процесів на виробництві.

Подача теорії організована за допомогою різних структурних форм, що допомагають отримати чітке уявлення про всі складові теми і їх взаємозв'язку. Тут використані списки, блок-схеми з варіативністю зображення блоків, виділення основних елементів кольором і формою.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, структура, підприємства, тему, презентація, Виробнича
Переглядів: 522 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.