<Презентація на тему - Властивості додавання і множення скачати

Презентація на тему - Властивості додавання і множення
17.09.2013, 20:36
Презентація є універсальним методичним посібником до уроку математики в будь-якому класі початкової школи з будь-якого підручника при вивченні та повторенні переместительного властивості додавання і множення.

АДРЕСНА СПРЯМОВАНІСТЬ

1. вчителя, щоб урізноманітнити урок і включити в нього таке своєрідне мультимедійне повторення, яке напевно викличе інтерес у маленьких математиків і сприятиме більшій результативності заняття;

2. маленькі учні можуть самі повторити матеріал з цієї простий і цікавою презентації;

3. батьки для самостійного повторення з дітьми додавання і множення будинку.

ЗМІСТ

Обсяг ресурсу - 6 слайдів, ведучим на яких виступає Незнайка, пропонуючи хлопцям вивчити (і повторити) властивості додавання і віднімання на конкретних прикладах.

1. Переместітельного властивість складання: формула і конкретні приклади.

2. Сочетательное властивість складання.

3. Переместітельного властивість множення.

4. Сочетательное властивість множення.

Презентація викличе у учнів інтерес, урізноманітнює урок, зробить його більш яскравим і результативним.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 574 | Завантажень: 227 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.