<Презентація на тему - Вміст системного блоку скачати

Презентація на тему - Вміст системного блоку
11.04.2015, 19:46
Ця презентація в рамках 16-ти слайдів дає наочні матеріали по темі пристрої системного блоку стандартного персонального комп'ютера. Вона застосовується для ілюстрування розповіді вчителя (доповідача) на уроці інформатики в 10-му класі. Тут ви знайдете наступну навчальну інформацію:

1. Схему пристрої системного блоку,
2. Детальний опис кожного зі складових модулів:
- Пристроїв системної плати,
- Контролерів,
- Жорсткого диска,
- Дисковод.

Особливість посібника полягає в тому, що воно включає докладні інструкції роботи, тобто не вимагає обов'язкових коментарів керівника - кожен з інформаційних блоків дає учням вказівки дій для найбільш ефективного засвоєння матеріалу. Кадри мають чітку структуру, доповнену для залучення уваги глядачів веселими картинками і анімованими елементами. Всі ці прийоми поліпшують сприйняття інформації і полегшують її засвоєння.

Презентація відмінно показує себе в якості опорного матеріалу для розповіді по темі, а також з успіхом застосовується для отримання знань самостійно або дистанційно.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Вміст, Презентації, тему, системного, презентація, Блоку, на
Переглядів: 370 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.