<Презентація на тему "Водні ресурси світу" скачати

Презентація на тему "Водні ресурси світу"
15.06.2015, 15:27
Ця презентація супроводжує наочними матеріалами вивчення особливостей використання та збереження водних ресурсів світу на уроці географії в середній школі. Вода - одне з основних багатств нашої планети, без якого не зможе існувати ніщо живе. Використання її людиною дуже широко - це потреби сільського господарства і виробництва, побутові потреби і створення водосховищ. Знайомство школярів з основними проблемами водної оболонки Землі дозволяє виховати дбайливих господарів, що піклуються про чистоту і здоров'я природних і штучних водойм.

Барвисто оформлені слайди показу представляють дані для всіх етапів повноцінного уроку:

- Оголошення теми,
- Перерахування цілей та очікуваних результатів,
- План заняття,
- Опис структури світового водоспоживання,
- Перелік шляхів вирішення дефіціта водних ресурсів.

Сторінки посібника представляють глядачам нумеровані списки, яскраві тематичні фотографії, діаграму з приведенням статистичних даних за темою.

Презентація доповнює пояснення вчителя або дає опору для відповіді учня. Подібна візуалізація нових знань дозволяє підвищити ефективність засвоєння і спростити завдання вчителя у мотивації учнів до вивчення розділу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: світу, на, Презентації, ресурси, тему, презентація, Водні
Переглядів: 2267 | Завантажень: 296 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.