<Презентація на тему - Вовки скачати

Презентація на тему - Вовки
03.04.2015, 19:35
Вовк - тварина, що супроводжує нас з дитинства. Казки, мультфільми, фільми, книги - у всьому цьому вовк постає або підступним хижаком, або благородним рятівником: нейтральної оцінки його образи не мають. Однак мало дітей знають про те, як поводиться вовк в реальному житті. Презентація, підготовлена ​​до уроку природознавства в молодшій школі, допоможе заповнити прогалини в цьому знанні.

Проект розглядає всі аспекти життя стайного хижака. ІЗ показу діти дізнаються про те, як:

- Виглядає вовк в реальності;
- Де він мешкає;
- Про його линьки;
- І навіщо виють вовки;
- Як вони полюють;
- Як пересуваються взимку;
- Як шукають пару;
- Як виглядають вовченята;
- Багато іншого;

Підводить підсумок проекту інформація про те, як представлений образ вовка в релігії, наприклад, християнстві та культурі.

Головне переваги проекту - цікава інформація, повною мірою розкриває тему. Розкриття теми відбувається поступово, з кожним слайдом, на якому поміщається окремий блок текстової інформації. Крім сухих статистичних даних, презентація розповідає про цікаві факти, показує гарний вірш про вовків Зінаїди Торопчин.

Оформлення проекту зроблено яскравим і цікавим. Кожен слайд презентації супроводжує фотографія або малюнок вовків в різних станах. Це робить показ цікавим, буквально приковує учнів до екрану.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, вовки, на
Переглядів: 1986 | Завантажень: 318 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.