<Презентація на тему "З днем народження (Happy Birthday)" скачати

Презентація на тему "З днем народження (Happy Birthday)"
13.09.2015, 16:40
День народження, для кожної людини, звісно ж це той день, коли хочеться отримати якийсь незвичайний подарунок або сюрприз. Саме незвичайного поздоровлення з днем ​​народження від найближчих гостей. Сюрпризом в цей день може стати те, про що іменинників мріє вже давно. Так само обов'язковим атрибутом поздоровлень у день народження є вірш з побажаннями. Можна відправити смішне, романтичне, родинне, дружнє або професійне привітання. Останнім часом дуже популярні відеопривітання, зняті або відредаговані спеціально для іменинника. Будь-якому імениннику безсумнівно сподобатися таке привітання.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: (Happy, днем, Презентації, тему, презентація, Birthday), народження, на
Переглядів: 856 | Завантажень: 187 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Святкова презентація стане відмінним варіантом багатосторінкової вітальної листівки на день народження. Безліч блискучих і веселих анімаційних картинок із зображенням героїв улюблених мультфільмів, забавних звіряток, квіточок, сонечка, святкової атрибутики і всього, що робить піднесений настрій іменинника ще більш позитивним. Кілька зворушливих віршів можна буде розбавити своїм, вставивши в спеціальний блок побажання від себе особисто в поетичній або прозовій формі. Також презентацію можна доповнити фотографією іменинника і не забути підписати, від кого листівка і кому вона призначена.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.