<Презентація на тему - Жанри в музиці скачати

Презентація на тему - Жанри в музиці
04.06.2015, 17:03
Для сучасних любителів музики є маса можливостей вибору найбільш цікавих відносно жанру творів, більшість з яких виникли протягом 20-го століття і досі мають свою вдячну аудиторію. Дана презентація створена для отримання знань про поділ музичних творінь на жанри з докладним описом кожного, а також їх систематизації.

Матеріали, включені в зміст слайдів, дають до ознайомлення наступну інформацію:

- Таблицю музичних жанрів із зазначенням часу появи кожного з них, переліку видів вхідної музики і впливу її на слухача,
- Результати опитування на предмет популярності кожного жанру серед населення,
- Визначення жанрів, що включають опис особливостей загалом і окремих представників.

Текстові дані в основному оформлені у вигляді опорних тез. Крім цього, для більш точного розуміння відносяться до теми статистичних питань посібник включає таблицю і діаграму кругового типу.

Презентація може використовуватися на шкільному уроці музики або при вивченні спеціальних дисциплін у рамках додаткової освіти. При постійному наявності на індивідуальному ПК учня служить зручним відеосправочніком по даній темі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Жанри, на, Презентації, тему, музиці, презентація
Переглядів: 697 | Завантажень: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.