<Презентація "Населення Великобританії" скачати

Презентація "Населення Великобританії"
17.01.2015, 20:56
Дана презентація розповідає аудиторії про населення Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії, яке становить більше п'ятдесяти мільйонів чоловік.

Теоретична інформація представлена в презентації у формі тез, в основному на слайдах знаходяться фотографії людей і зображення прапорів різних королівств. Матеріал можна використовувати в якості супроводу доповіді учня чи лекції викладача.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Великобританії, Презентації, презентація, Населення
Переглядів: 584 | Завантажень: 139 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Презентація несе країнознавчу інформацію. Вона розповідає про проживаючих в Британії людях, їх національності, мовою. Робота розширює кругозір, виховує інтерес до країни досліджуваної мови. Розробка може застосовуватися учителем на окремих етапах уроку на тему в будь-якому класі середньої ланки. Учням не буде важко вивчити інформацію самостійно. Слайди допоможуть учням у підготовці до уроків, доповіді, твору.

Презентація складена за планом:

-Населеніе Країни.
-відсоткове Співвідношення жителів.
-Населеніе Лондона.
-Національний.
-Офіційний мови.

Текстова інформація носить тезовий характер. Короткі пропозиції передають найголовніше. Привертає увагу вибір шрифту, спосіб розташування тексту. Оформлення презентації дозволяє зробити сприйняття легким. Автор використовує в якості фону національні символи країни. Інформацію про національності супроводжують фотографії корінних жителів і мігрантів. Наявність карти на слайдах ілюструє географічне положення країни. У презентації присутні ефекти анімації тексту, картинок, зміна слайдів. Демонстрація буде цікава для будь-якої аудиторії.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.