<Презентація "Навчальна мотивація підлітків" скачати

Презентація "Навчальна мотивація підлітків"
02.03.2015, 13:29
Підліткам буває важко зосередитися на навчанні і раціонально розрахувати свій час. Для підвищення мотивації до виконання навчальних завдань потрібно вміти правильно ставити цілі і розподіляти свої сили. Заняття психолога або класного керівника з дітьми та їх батьками покликані підвищити бажання вчитися, встигаючи при цьому виконувати всі інші справи і повноцінно відпочивати.

«Навчальна мотивація підлітків» - це презентація, яка використовується саме на таких заняттях. Вона спочатку призначена для проведення класної години з учнями 5-х - 8-х класів або батьківських зборів, присвяченого мотивації дітей до навчання та освоєння алгоритмів планування.

Двадцять барвистих слайдів містять основні тези заняття, використовувані для посилення сприйняття усного оповідання зоровими образами. Вони обрамлені в різні форми:

• Схеми,
• Діаграми,
• Списки,
• Анімовані елементи.

Все це дозволяє зробити матеріал зрозумілим як дорослої аудиторії, так і дітям-підліткам.
Крім основного призначення, презентація також може бути корисною студентам педагогічних вузів або учням спеціалізованих класів на уроках психології.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Навчальна, мотивація, презентація, підлітків
Переглядів: 439 | Завантажень: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.