<Презентація "Навіщо потрібні автомобілі" скачати

Презентація "Навіщо потрібні автомобілі"
10.03.2016, 12:06
Автомобільний транспорт міцно зайняв місце на дорозі, в промисловості, на будівництві та в армійських частинах, легко витіснивши ручна праця і застосовуваних в транспортних цілях тварин. Зараз існує безліч машин, пристосованих до виконання конкретних потреб людини. Присвячена їм презентація дає наочні матеріали для знайомства учнів початкових класів з видами автотранспорту та його призначенням. По кожному типу автомобільної техніки посібник пропонує фотоальбом із зображеннями різних її видів з коментарями і окремо - список назв для закріплення кожного блоку. На останньому з 25-ти інформаційних слайдів міститься узагальнення вивченої теми. Матеріали показу доповнюють теоретичні знання візуальним представленням, надовго залишаючись в пам'яті дітей. Така подача теми сприяє комплексному її сприйняттю і засвоєнню не тільки при перегляді на уроці, а й у самостійному ознайомленні - при підготовці до наступного заняття або відборі відомостей для складання проектної роботи.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Навіщо, Презентації, автомобілі, презентація, потрібні
Переглядів: 350 | Завантажень: 104 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.