<Презентація "Одяг в житті людини" скачати

Презентація "Одяг в житті людини"
20.07.2014, 18:52
Презентація являє собою мультимедійний ресурс по курсу предмета «Навколишній світ». Розробка орієнтована на УМК Плешакова. Зміст показу відповідає рівню школярів першого класу. Використання даного цифрового матеріалу для організації навчального заняття дозволить педагогу мотивувати учнів до вивчення предмета, розширити пізнавальні інтереси дітей. Навчальні завдання, які були включені педагогом у розробку, сприяють розвитку уважності і спостережливості, а також долучають учнів до аналізу і синтезу. 

Основу презентації складають тематичні зображення. До уваги першокласників представлені різноманітні предмети одягу. Текстовий матеріал знайомить учнів з новими визначеннями, які виділені на слайді червоним кольором. Узагальнити нові знання допоможе тематичний кросворд наприкінці презентації.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: одяг, людини, Презентації, презентація, житті
Переглядів: 1161 | Завантажень: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.