<Презентація "Операційна система Windows" скачати

Презентація "Операційна система Windows"
19.01.2016, 14:23
Представлена ​​презентація є екзаменаційної роботою по предмету Інформаційні технології та присвячена темі "Операційна система Windows". У ході вивчення роботи слухачі ознайомляться з поняттям "операційна система", розглянуть її функції. У роботі докладно описуються різні версії ОС Windows і їх особливості; окремо приділено увагу графічній оболонці цієї операційної системи; розкривається значення різних елементів і стандартних програм; наводяться різні прийоми роботи з даною ОС.

"Операційні системи" - презентація для 11 класу допоможе кожному учневі в цілому розглянути операційну систему комп'ютера, важливі об'єкти Windows, інтерфейс Windows, графічні елементи управління, об'єкти робочого столу, структуру головного меню, стандартні програми Windows.

Звертаючи увагу на всі вище перераховані особливості, можна зробити висновок, що презентація "Операційна система Windows" є основою для проведення заняття, оскільки робота складена за критеріям і вимогам освітнього мінімуму, що також дозволить школярам розширювати знання з теми.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, система, windows, Операційна, презентація
Переглядів: 519 | Завантажень: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.