<Презентація "Організація проектної діяльності в початковій школі" скачати

Презентація "Організація проектної діяльності в початковій школі"
25.01.2015, 16:25
Презентація призначена для перегляду учителями, які працюють з учнями початкових класів. Дана робота допоможе вчителю поглибити свої знання про проектну методикою, розширити уявлення про способи організації навчальної та дослідницької діяльності школярів. Знайомство з вмістом слайдів стане стимулом до початку роботи над яким-небудь проектом.

Доцільно вивчати зміст презентації на персональному комп'ютері. В показ включені об'ємні тексти, які можуть не дуже добре проглядатися з великого екрану. Інформація логічно структурована. Кожен новий розділ представлений глядацької аудиторії великим і яскравим заголовком. Ключові слова, що впливають на формування уявлення про проект, виділені червоним кольором і курсивом. Кілька тематичних ілюстрацій включені в показ, щоб проілюструвати діяльність школярів.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: проектної, діяльності, школі, Презентації, презентація, початковій, Організація
Переглядів: 541 | Завантажень: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.