<Презентація "Основи безпеки життєдіяльності 11 клас" скачати

Презентація "Основи безпеки життєдіяльності 11 клас"
01.04.2015, 21:19
Презентація є наочним матеріалом для вивчення питань першої медичної допомоги при зупинках серця і дихання в курсі ОБЖ 11-го класу середньої школи. У неї включені докладні матеріали з теорії та практиці першої допомоги:

- Термінальні стани людини та їх діагностика,
- Етапи екстреної допомоги,
- Підготовка до первинної реанімації,
- Анатомічні реанімаційні орієнтири,
- Правила проведення непрямого масажу серця.

Хлопці дізнаються, протягом якого часу можливе пожвавлення людини і як вони можуть в таких випадках допомогти, не зашкодивши ще більше.

Вся інформація, розташована на 20-ти слайдах, оформлена у вигляді опорних тез і докладних коментарів до ілюстрацій і схематичним малюнкам. Елементи анімації дозволяють сприймати її послідовно, точно запам'ятовуючи етапи зазначених дій.

Показ використовується на уроках отримання первинних знань і в ході узагальнення та закріплення теми. Також посібник стане в нагоді при підготовці домашнього завдання, а при наявності на учнівських ПК зможе стати відмінним довідником в скарбничці знань кожного учня.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: 11, клас, життєдіяльності, Презентації, Основи, безпеки, презентація
Переглядів: 462 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.