<Презентація "Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища" з екології скачати

Презентація "Основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища" з екології
21.11.2017, 20:31
Презентація переслідує основну мету довести актуальність даної проблеми, з'ясовуючи при цьому, що є основними джерелами забруднення навколишнього середовища, якими можуть бути шляхи вирішення проблеми. Вивчаючи тему, школярі познайомляться з тим, в яких формах людина взаємодіє з навколишнім середовищем, з видами забруднення (газове, пилове, хімічне та ін.), З виснаженням природних ресурсів. Учні засвоять поняття екології, дізнаються про способи оптимального використання ресурсів природи, про необхідність використання очисних споруд, усунення причин забруднення.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: основні, екології, Забруднення, антропогенні, навколишнього, Презентації, Середовища, джерела, презентація
Переглядів: 113 | Завантажень: 40 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Автор даної презентації розповідає про проблему хімічного забруднення екології, внаслідок втручання високо індустріальним суспільства в природу. Мета презентації - вивчити негативний вплив хімічного забруднення на навколишнє середовище. На початку презентації автор дає визначення поняттю «хімічне забруднення», далі по черзі розглядаються всі сфери Землі, і різні способи їх забруднення. Для оформлення слайдів презентації автор використовував фотографії різних куточків планети.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.