<Презентація Основні методи селекції рослин і тварин" скачати

Презентація Основні методи селекції рослин і тварин"
02.06.2015, 16:48
Презентація присвячена селекції - науці про створення та поліпшенні порід тварин і сортів рослин. Вона дає матеріали для вивчення селекційних методик і знайомства з їх винахідниками, включаючи наступну інформацію:

- Розповідь про М.І.Вавілова як про засновника селекції як науки,
- Центри походження культурних рослин,
- Визначення основних понять селекції,
- Методи селекції рослин,
- Особливості селекції тварин.

Показ складений з 22-х слайдів, насичених текстової та ілюстративної інформацією. Для підвищення ефективності сприйняття його сторінки містять списки і блок-схеми, мальовані картинки і фотографії. При роботі з посібником учні закріплюють вивчене за допомогою рішення творчих завдань - кросворду і запитальника з проханням вставити відповідні слова. Це змушує дітей самостійно мислити і більш уважно підходити до вивчення теми. Крім цього, в кінці пропонується заповнити таблицю відомостями про роботу вчених-селекціонерів.

Ця презентація демонструється при вивченні теми в курсі біології 11-го класу. Вона може використовуватися як для першого знайомства, так і при повторенні розділу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: методи, основні, тварин, селекції, Презентації, рослин, презентація
Переглядів: 696 | Завантажень: 212 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.