<Презентація "Основні властивості живих організмів" скачати

Презентація "Основні властивості живих організмів"
26.07.2015, 13:21
Всі існуючі на Землі і за її межами живі організми - це цілісні системи, що володіють набором подібних ознак. Вони мають особливий хімічний склад і клітинну будову, живляться і дихають, рухаються, розмножуються, розвиваються і реагують на зміни середовища. Дана презентація об'єднала всі ці ознаки і особливості, пропонуючи набір наочних матеріалів для їх вивчення на уроці біології в 6-му класі середньої школи:

- Визначення живих організмів і їх перелік,
- Карта зі списком властивостей живого організму, кожне з яких є гіперпосиланням на сторінку з його детальним описом,
- Пояснення особливостей кожної ознаки, що включає текстовку та ілюстрації - схематичні зображення, малюнки та фото.

Дані на сторінках посібника - довідкового характеру. Тут є схема будови клітини, опис складу органічних речовин, дихальної та видільної системи і т.п. Вони можуть використовуватися як при оглядовому вивченні теми, так і при докладному висвітленні кожного процесу, що беруть участь у ньому органів та їх систем.

Презентація може пропонуватися до перегляду на уроці - повністю і фрагментарно, а також для самостійного вивчення з метою систематизації знань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: основні, властивості, Презентації, живих, презентація, організмів
Переглядів: 752 | Завантажень: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.