<Презентація "Озеро Байкал" скачати

Презентація "Озеро Байкал"
20.10.2014, 23:37
Дана презентація, підготовлена ​​в рамках невеликого проекту, розповість Вам про унікальний витвір природи - озері «Байкал». На початку презентації Ви знайомитеся з основними цілями та завданнями проекту. Далі розміщена інформація про місцерозташування озера, його розмірах, глибині, а також про тваринний і рослинний світ озера і його околиць. Презентація доповнена безліччю мальовничих фотографій. Більш того, презентація на тему "Озеро Байкал" дозволить кожному школяреві розвивати логічне мислення та активізувати раніше вивчений матеріал з географії і не тільки. 
"Озеро Байкал" - презентація для 4 класу була підготовлена ​​для створення необхідної атмосфери, занурившись в яку учні зможуть здійснити далеке цікаву подорож по просторах дивного озера, в ході якого вони зможуть ознайомитися з його унікальними особливостями. Варто відзначити, що ви виявили повідомлення про озеро Байкал, в якому особливу увагу приділено фізичним картам, де наочно продемонстровані характерні риси озера і місця його розташування. "Озеро Байкал" - повідомлення для 4 класу, яке допоможе школярам, дійсно, зацікавитися проблемами навколишнього середовища.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, байкал, озеро, презентація
Переглядів: 589 | Завантажень: 135 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.