<Презентація: Палітри кольорів в системах передачі кольору RGB, CMYK і HSB скачати

Презентація: Палітри кольорів в системах передачі кольору RGB, CMYK і HSB
01.03.2015, 21:05
Презентація на допомогу вчителю інформатики на 21 слайді доступно і гранично зрозуміло пропонує схеми створення колірних передач в різних системах.

Легкість сприйняття учнями досягається за допомогою покрокового введення в тему, починаючи від визначення семи кольорів колірного спектру до базового розкладу для отримання кожного кольору в різних системах передачі кольору.

У презентації розглядаються декілька систем передачі кольору:

• RGB, що застосовується в моніторах, телевізорах і іншої світловипромінюючих техніці;
• CMYK, що використовується для поліграфії, шляхом накладення чотирьох основних кольорів цієї системи;
• HSB, де кольори формуються шляхом установки значень відтінків, яскравості і насиченості кольору.

Слайди виконані за допомогою різнокольорового тексту і містять наочні посібники: діаграми, схеми і таблиці.

Такий спосіб структурування інформації дозволяє досягти легкості і чіткості сприйняття і прийняття даної теми учнями.

Форма візуалізації особливо важлива для вивчення теми систем передачі кольору і подача способом презентації в даному випадку може бути основним джерелом інформації на уроці.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: системах, CMYK, Передачі, Презентації, кольорів, HSB, кольору, Палітри, RGB, Презентація:
Переглядів: 463 | Завантажень: 159 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.