<Презентація "Пам'ять. Види пам'яті. Прийоми запам'ятовування" скачати

Презентація "Пам'ять. Види пам'яті. Прийоми запам'ятовування"
17.10.2015, 14:56
Презентація представляє справжній тренінг з розвитку пам'яті і найбільш ефективному її застосування. Засвоєння описаних тут прийомів дозволить учням визубрувати, а легко запам'ятовувати досліджувану інформацію. Основна форма викладу тут - опорні тези, здатні створити основу для доповнення візуалізацією розповіді вчителя. Практично кожна сторінка посібники проілюстрована барвистими фотографіями по темі. Презентація підготовлена ​​наставником окремого класу для проведення класної години по темі. Також вона може проглядатися на уроках психології в профільних старших класах. Самостійне вивчення дозволить не тільки підготуватися до заняття, але і значно поліпшити власну пам'ять.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Прийоми, запам'ятовування, Презентації, Пам'ять., пам'яті., презентація, Види
Переглядів: 501 | Завантажень: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.