<Презентація "Перша допомога при кровотечах" скачати

Презентація "Перша допомога при кровотечах"
02.04.2015, 21:16
Запропонована презентація присвячена прийомам першої допомоги при кровотечі. Як не банально це звучить, але знання з даної теми можуть врятувати чиєсь життя. Однак чисто теоретичних відомостей з будь-якого медичного питання аж ніяк не достатньо. Учень не просто знати повинен, які є види кровотеч, а й уміти розрізняти їх на власні очі. Та й принципи накладення джгута при наявності наочного прикладу освоїти куди легше.

На одинадцяти слайдах презентації Ви отримаєте ілюстровані відповіді на такі безсумнівно важливі питання:

- Які існують види кровотеч?
- Який характер витікання крові при кожному виді кровотечі?
- Які заходи допомоги будуть адекватні даній ситуації?
- У яких точках Вам слід затискати артерію при відповідному пошкодженні?
- Як правильно і акуратно накласти закрутку?
- Як довго можна не знімати джгут?

Коментарі до зображень сформульовані чітко і, що не менш важливо, зрозуміло. Сприйняття інформації не викличе утруднень навіть у непідготовлених учнів. До того ж, представлені слайди можуть бути використані звісно ж в якості інструкції з надання першої допомоги на заводах або фабриках, загалом, там, де існує ризик травми. А зберігши презентацію на домашній комп'ютер, Ви забезпечите себе і своїх близьких.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: кровотечах, Презентації, при, допомога, презентація, Перша
Переглядів: 829 | Завантажень: 209 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.