<Презентація "Первоцвіти" скачати

Презентація "Первоцвіти"
28.02.2016, 11:02
Первоцвіти - перший яскравий привіт нової весни - з'являються прямо з-під ще не до кінця розталого снігу. Ці квіти, що налічують понад 500 видів, не бояться холоду, прикрашаючи собою лісові галявини і тільки злегка розморожені луки. Книга, що розповідає про них презентація докладно описує рослини, характерні для ранньої весни. Також деякі з них широко відомі і в середній смузі України - проліски і примули. Крім загальних описів, відомості про кожну квітку включають дані про його поширенні і охорони. У такому викладі презентація може звісно ж стати в нагоді вчителю початкових класів в якості наочного матеріалу для уроку навколишнього світу. Самостійне знайомство зі сторінками показу дозволяє підготувати індивідуальне повідомлення на шкільному занятті по темі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, Первоцвіти
Переглядів: 840 | Завантажень: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.