<Презентація "Політична еліта та політичне лідерство" скачати

Презентація "Політична еліта та політичне лідерство"
15.03.2015, 00:21
Ця презентація є наочним посібником для вивчення структури і складу російської політичної еліти як в сучасності, так і в її розвитку. Розділ включається в курс суспільствознавства середньої школи і деяких суміжних наук, що вивчають політичний устрій різних країн.

Показ включає докладне вивчення теми у вигляді наступних інформаційних блоків:

1. Термін політичної еліти:
- Визначення досліджуваного поняття,
- Склад і класифікація правлячої еліти держави,
- Методики формування правлячих груп,
2. Політичне лідерство:
- Ролі та функції лідерів,
- Необхідні для лідера якості,
- Типи лідерства.

Крім цього, учням пропонуються до ознайомлення теорії влади відомих італійських політологів та економістів - Г. Моска і В. Парето.

Всі 20 кадрів презентації заповнені ілюстраціями і безліччю інших елементів, що сприяють кращому сприйняттю і швидкому запам'ятовуванню теоретичних матеріалів: нумеровані і маркіровані списки, схематичні малюнки, блок-схеми, таблиці та багато іншого. Також використовується виділення кольором і анімація. Все це дозволяє застосовувати дану роботу в різних формах навчання: поясненні вчителя, самостійної діяльності в класі, домашній підготовці.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: політична, Політичне, та, Презентації, лідерство, еліта, презентація
Переглядів: 1340 | Завантажень: 297 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.