<Презентація "Повітря - суміш різних газів" скачати

Презентація "Повітря - суміш різних газів"
02.06.2015, 17:03
Речовина, яким ми дихаємо - це не що інше, як повітря. З давніх пір вчені намагалися визначити його точний склад, і зараз ми знаємо, що повітряний простір - це суміш різних газів, що мають кожен свої властивості та особливості. Ця презентація, розрахована на перегляд учнями 6-го класу на уроці географії, узагальнює всі відомості про повітряну оболонці Землі, даючи можливість її всебічного вивчення. Тут розглядаються:

- Знання про атмосферу як про одну із земних оболонок,
- Шари атмосфери, їх особливості та значення,
- Склад повітря і його основні елементи,
- Природні та штучні домішки,
- Джерела забруднення атмосфери.

Крім ознайомлювальних даних, 20 слайдів показу містять блок питань для закріплення вивченої теми і запис домашнього завдання на наступний урок. Посібник насичене різними варіантами зручною подачі теоретичної інформації - списками, блок-схемами, схематичними зображеннями. Панорамні фотографії роблять перегляд більш пізнавальним і цікавим.


·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: повітря, Презентації, суміш, презентація, різних, газів
Переглядів: 525 | Завантажень: 178 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.