<Презентація "Права та обов'язки підлітка" скачати

Презентація "Права та обов'язки підлітка"
02.04.2015, 21:00
Дітям, ще не досягли повнолітнього віку, часто важко зрозуміти, що за багато проступки їм загрожує покарання не тільки від батьків та інших дорослих, а й від держави. Урок суспільствознавства, що пояснює підліткам їх права з наукової і законною точки зору, належить тільки в старших класах, а знання на цю тему необхідно отримувати набагато раніше. Ця презентація створена саме для такого «середнього» віку учнів, коли правові знання отримують не в шкільній програмі, а в ході позакласних занять.

Посібник з 63-х слайдів в доступній формі подає до ознайомленню наступні матеріали:

1. Існуючі види відповідальності,
2. Правовий статус дитини,
3. Права і відповідальності людини:
- З народження,
- З 10-і, 11-і, 14-і, 15-і і 16-и років,
- У 17 і 18.
4. Види правопорушень і покарань за них.

Діти дізнаються, в якому віці людина може стати депутатом, суддею і президентом, а також коли настає кримінальна відповідальність і що означає введення комендантської години для неповнолітніх.

Презентація призначається для проведення класної години або громадського заходу для дітей середнього шкільного віку, але може бути застосовна і для старших школярів на уроках суспільствознавства і права, а також в рамках батьківського всеобучу на батьківських зборах.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: та, Презентації, права, презентація, підлітка, обов'язки
Переглядів: 526 | Завантажень: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.