<Презентація "Правила поведінки в їдальні 1-4 клас" скачати

Презентація "Правила поведінки в їдальні 1-4 клас"
18.03.2015, 10:41
Презентація орієнтована на учнів 1-го - 4-го класів, які навчаються за кожної з програм. Вона включає навчання яке виховує комплекс з 10-ти слайдів з правил безпечного, гігієнічного та етичної поведінки дітей при колективному поході в їдальню. У процесі перегляду слайдів хлопці отримують установку на правильну поведінку:

- При вході в їдальню,
- За столом,
- Після закінчення прийому їжі.

Максимум уваги акцентується на безпеці дитини при знаходженні в громадському приміщенні і за столом, адже навіть в такому місці, як шкільна їдальня, можна отримати несподівані травми - удари, опіки і т.п. Крім цього, діти вчаться бути вихованими людьми, поважати старших і один одного.

Сторінки презентації наповнені барвистими веселими картинками і тематичними віршами для кращого засвоєння інформації. Матеріал добре структурований, найбільш важливі фрази тез виділені зміною шрифту.

Посібник може застосовуватися також при проведенні вступного інструктажу з правил поведінки в їдальні для вихованців дитячих садків та оздоровчих таборів цілодобового або денного перебування.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: клас, правила, поведінки, Презентації, 1-4, презентація, їдальні
Переглядів: 889 | Завантажень: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.