<Презентація "Правова держава" скачати

Презентація "Правова держава"
05.03.2015, 16:26
Правова держава - це один з розділів курсу суспільствознавства за 9-й клас. Діти вивчають права та обов'язки, правовий устрій держав, існуючі закони. Дана презентація є узагальненням всіх знань, які вони повинні отримати з цих питань в рамках загальної освіти.

18 слайдів коротко, але дуже ємко розповідають повний зміст теми з включенням досліджуваних елементів:

1. Визначень і ознак,
2. Історичних фактів,
3. Описаний особливостей правління
- Президентської республіки,
- Парламентської республіки,
- Напівпрезидентської республіки,
- Парламентської монархії.
4. Документів про права людини міжнародного рівня.

Крім цього, основна інформація вдало доповнюється цитатами з робіт відомих правознавців і філософів, списком існуючих систем правового захисту та тематичним словничком. Презентація дає основу як для розповіді вчителя, так і для кращого запам'ятовування теми учнями, виділяючи головне з неї в точну структуру списків і схем. Може застосовуватися на ознайомчому уроці, для повторення розділу, у самостійній або контрольованої підготовці до підсумкової атестації з суспільствознавства, а також при вивченні суміжних дисциплін - історії, права і т.п.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: держава, Презентації, правова, презентація
Переглядів: 499 | Завантажень: 119 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.