<Презентація "Принцип відносності в механіці. Постулати теорії відносності" скачати

Презентація "Принцип відносності в механіці. Постулати теорії відносності"
11.02.2015, 14:10
Презентація створена викладачем фізики для учнів коледжу. Розробка містить постулати теорії відносності. Демонстрація слайдів представлена у супроводі конспекту заняття, що спрощує використання мультимедійного матеріалу. Даний ресурс сприяє розвитку математичних здібностей учнів, робить вивчення предмета більш цікавим.

Презентація з насиченим змістом грамотно структурована. Всі розділи показу виконані в єдиному стилі, що добре позначиться на сприйнятті. У розробку включені цитати з наукових праць, необхідні формули, а також креслення і схеми. Присутність ілюстрацій відіграє ключову роль у навчальному занятті, зображення допомагають засвоїти суть, принципи механіки. Ряд питань, включених до презентацію, спонукає учнів до міркувань, до самостійного вивчення матеріалу.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Постулати, відносності, теорії, Презентації, принцип, механіці., презентація
Переглядів: 305 | Завантажень: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.