<Презентація "Природні зони України" скачати

Презентація "Природні зони України"
09.12.2016, 11:23
Простори України настільки великі, що на території країни пролягає відразу кілька природних зон. Кожен з них, починаючи з арктичної мерзлоти і закінчуючи субтропічним кліматом півдня нашої держави, має цілий ряд особливостей щодо живої і неживої природи. Всі вони в короткому викладі відображені на сторінках цього показу. По кожному кліматичного поясу України посібник надає вичерпні відомості, в короткій формі викладають зміст великого розділу. В показ увійшли 40 слайда, на яких є не тільки тексти, але також ряд супроводжуючих їх фотоілюстрацій, що дають об'ємні і глибокі знання з теми.

Демонстрація даної презентації на плановому занятті замінить підручник і друковані наочні посібники. З її допомогою можлива організація повноцінного уроку географії або навколишнього світу в молодших класах, а також систематизація визначених знань і підготовка до контролю знань в домашній обстановці.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Природні, Презентації, зони, презентація, України
Переглядів: 464 | Завантажень: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.