<Презентація про друзів скачати

Презентація про друзів
01.03.2015, 20:57
Ми живемо зараз в непростий час, коли майже все можна купити і продати. І багато стали забувати про такі важливі речі, як дружба. А адже саме дружба штовхає багатьох на подвиги, змушує самовдосконалюватись. Де найбільше друзів знаходить молодшокласників? Звичайно, в школі. Шкільні друзі найвірніші, адже з ними пройдено стільки випробувань. Разом шкільні друзі вирішують складні завдання, займаються спортом, беруть участь у ранках і навіть уроки прогулюють.

Презентація покликана показати цінність дружби шкільних друзів. Тому надихаючі і красиві цитати про дружбу тут розбавляються фотографіями учнів молодшої школи. Крім фотографій на слайдах присутні яскраві і позитивні тематичні картинки. Перехід між елементами слайда анімований.

Презентація зроблена так, щоб показати кращі шкільні моменти учнів. Це не тільки покаже їм справжню важливість дружби, але і допоможе згуртувати їх, зробити обстановку в класі більш мирною. Всього в презентації 10 слайдів, а використовувати її можна на тематичних відкритих уроках, а також класних зборах.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: друзів, Презентації, презентація, Про
Переглядів: 723 | Завантажень: 183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.