<Презентація (проект) на тему - Вплив кольору на стан людини скачати

Презентація (проект) на тему - Вплив кольору на стан людини
09.07.2015, 11:00
Хромотерапія є одним з методів нетрадиційного лікування, що має в своїй основі вплив практично на всі органи і тканини через психіку людини. Кольорове випромінювання може розслабити і заспокоїти, вселити впевненість або спонукати до активних дій. Його можливості застосовуються і в школі - при створенні різних видеопособий і відповідної обстановки в навчальному класі.

Дана презентація представляє дослідницький проект по темі впливу кольору на організм людини. Її 30 з гаком слайдів містять матеріали як організаційного, так і інформативного характеру:

- Цілі, завдання, використовувані методи та план роботи,
- Опитування населення і його результати,
- Опис дії кольору з точки зору фізики,
- Колірна медитація і її технологія,
- Перерахування кольорів та їх дії на людину.

Всі текстівки мають зручну для сприйняття структуру, описи кожного кольору забезпечені барвистими ілюстраціями, а самі сторінки оформлені на приємному для очей зелено-жовтому фоні, заспокійливому і дає відчуття затишку.

Презентація створена для розгляду на шкільному уроці навколишнього світу. Але її застосування універсально - вона може демонструватися на уроках ЗСЖ чи психології, а також вивчатися самостійно для отримання знань про своє здоров'я.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: (проект), Вплив, людини, на, Презентації, кольору, тему, Стан, презентація
Переглядів: 1000 | Завантажень: 229 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.