<Презентація "Ранні статеві відносини підлітків" скачати

Презентація "Ранні статеві відносини підлітків"
14.03.2014, 01:53
Презентація призначена звісно ж для проведення батьківських зборів. Мами і тата учнів середніх класів можуть самостійно переглядати зміст показу з метою підвищення педагогічної компетенції та вироблення підходу до ведення розмов на заявлену тему з власною дитиною.

Демонстрація слайдів допоможе класному керівнику проінформувати батьків про особливості підліткового віку. Особливу увагу в презентації приділяється даними статистики про причини вступу підлітком в інтимні стосунки з протилежною статтю. Представлена ​​інформація представлена ​​коректно, тактовно. Тексти сприймаються без утруднень. Хороше прочитання матеріалу забезпечують шаблони і великі заголовки розділів. Знайомство з результатами опитування школярів дозволять батькам зробити відповідні висновки і скоригувати своє спілкування з дитиною.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1887 | Завантажень: 361 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.