<Презентація "Релігія стародавніх греків" скачати

Презентація "Релігія стародавніх греків"
23.03.2016, 11:01
Для Стародавнього світу було характерно багатобожжя - віра в групу істот, що живуть в незвичайному світі і наділених особливими здібностями. На шкільних уроках історії діти знайомляться з віруваннями народів різних країн, для чого необхідні наочні матеріали - зображення язичницьких богів і візуальне закріплення інформації про них. Дана презентація створена для проведення заняття по темі - повторення вже вивчених питань і знайомства з новими знаннями. На 23-х слайдах показу розкриваються теоретичні дані, а також пропонуються питання для обговорення та перевірки рівня засвоєння знань. Тексти доповнені тематичними ілюстраціями, а в кінці посібника є посилання для отримання більш повної інформації по кожному давньогрецькому божеству.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, греків, стародавніх, презентація, релігія
Переглядів: 452 | Завантажень: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.