<Презентація "Рішення квадратних нерівностей" скачати

Презентація "Рішення квадратних нерівностей"
02.03.2015, 13:32
Презентація створена на допомогу вчителю математики. Основна тема - вивчення способів вирішення квадратних нерівностей - охоплює всі знання учнів про квадратні тричленів, включаючи в себе кілька пройдених раніше тем:

• Рішення різнотипних квадратних рівнянь,
• Розкладання на множники наявного квадратного тричлена,
• Графічне зображення квадратичних функцій.

Зміст слайдів в короткій і зрозумілій формі описує алгоритм дій при вирішенні рівнянь і нерівностей, а барвисте оформлення робить інформацію більш доступною і такою, що запам'ятовується. Завдяки цьому презентація може використовуватися як при поясненні вчителя, так і для самостійної роботи, а також при повторенні цілого розділу та підготовці до іспитів.

19 слайдів заповнені текстом, малюнками і анімованими елементами, що дозволяють простежити процес побудови креслення. Крім цього, тут можна знайти завдання для відпрацювання та повторення пройденого з докладними відповідями для самоперевірки. Точні кольорові креслення дозволять вчителю пояснити матеріал з економією часу, необхідного для зображення на дошці, і продемонструвати побудову з початку ще раз. Закінчується показ невеличкий анкетою, що дає вчителю уявлення про ступінь засвоєння матеріалу.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, нерівностей, квадратних, рішення, презентація
Переглядів: 349 | Завантажень: 164 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.