<Презентація "Рішення квадратних нерівностей" скачати

Презентація "Рішення квадратних нерівностей"
09.03.2015, 15:21
Алгебра - складний предмет, зрозуміти який дано не кожному. Однак будь-який матеріал стає простіше, якщо піднести його в ігровій формі. Переконайтеся самі: скачайте цю презентацію.

Проект підготовлений до уроку алгебри, присвяченому вирішенню квадратних нерівностей, однак, може використовуватися і для домашнього навчання. Перевага її в тому, що вчителю не потрібно супроводжувати урок якими-небудь записами: досить пояснювати окремі аспекти теми.

Презентація складається з легких завдань і питань, відповідаючи на які учні зможуть швидко запам'ятати тему і зрозуміти, як вирішувати квадратні нерівності. Серед тестів зустрічаються такі, як:

- Крос-опитування;
- Співвідношення нерівностей та їх графічної інтерпретації;
- Встановлення послідовності вирішення прикладів;

Більшість розв'язуваних прикладів супроводжується відповідними графіками, що сприяє легкому засвоєнню матеріалу. Перехід між медійними файлами і текстом анімований.

В якості підведення підсумків учням пропонується відповісти на питання з передостаннього слайда, що стосуються теми уроку, а також записати домашнє завдання з останнього.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: нерівностей, Презентації, квадратних, рішення, презентація
Переглядів: 287 | Завантажень: 109 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.