<Презентація "Різдво Христове" скачати

Презентація "Різдво Христове"
06.01.2016, 14:09
Презентація зроблена спеціально для проведення відкритого уроку релігієзнавства в православних навчальних закладах. Історія охоплює всі найважливіші події, пов'язані з цим святом. Дітям буде детально розказано про те, чому Марія і Йосип були змушені покинути рідне місто, хто такі волхви, що таке дороговказ і про багато іншого. Будуть розкриті терміни, притаманні тому тимчасовому періоду: ясла, вертеп, і так далі. Після того, як школярі засвоять матеріал, вони візьмуть участь у вікторині, відповівши на питання раніше пройденого матеріалу.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, Різдво, Христове
Переглядів: 547 | Завантажень: 194 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Презентація про Різдво Христове виконана для дітей, які разом з батьками готуються зустрічати один з найбільш шанованих в християнстві свят. Завантажити безкоштовно електронний посібник можна для проведення класної години, для перегляду вдома з друзями, для насолоди красивими слайдами в колі сім'ї в святковий день. 31 слайд присвячений розповіді про свято Різдва Христового. На більшості сторінок поруч з красивими ілюстраціями вірші російських поетів про улюбленого у народу святі. Нехай ця робота на настільки животрепетну тему залишить незгладимий слід у душах наших школярів. У другій частині презентації пропонується інтелектуальна літературна гра на тему «Раз на водохресний вечір». З нею впораються учні середньої школи. Питання зачіпають знання різдвяних традицій, літературні твори, в яких згадується свято. Доведеться згадати символи Різдва ялинку і п'ятикутну зірку.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.