<Презентація - Рослини взимку скачати

Презентація - Рослини взимку
05.02.2014, 13:44
Презентація створена вчителем початкових класів для роботи на уроках навколишнього світу. Даний ресурс являє собою ряд барвистих ілюстрацій по темі заняття. Школярам належить переглянути тематичні зображення і сформувати уявлення про способи різних рослин переживати холодну пору року. Спосіб організації показу допомагає розвитку у дітей уважності , зорового сприйняття, пам'яті. Демонстрація даної роботи на навчальному занятті допоможе вчителю у вихованні у своїх учнів інтересу до вивчення предмета, а також дбайливого ставлення до живої природи.

Учням належить переглянути барвисте слайдового шоу і відповісти на запитання вчителя. Деякі зображення увазі виконання навчальних завдань . Школярам належить вгадати назву дерева, вирішити тематичний кросворд.

До показу підготовлені двадцять чотири слайда, на яких представлені наступні ілюстрації: людства, сніговий покрив, сніжинки, паморозь, морозні візерунки, рослини взимку, зимовий ліс, чагарники, береза​​, каштан, дуб, верба, горобина, липа, тополя, клен.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 2475 | Завантажень: 660 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.