<Презентація "Розклад дня школяра" скачати

Презентація "Розклад дня школяра"
09.03.2015, 18:36
Чіткий режим дня - це запорука доброго здоров'я і самопочуття, продуктивної навчання і достатнього часу для цікавих занять. Саме цьому вчить дана презентація, призначена для ознайомлення учням та їх батькам. Класна година, батьківський всеобуч або просто урок з основ ЗСЖ - у кожному випадку подібна тема обов'язково займе одне з перших місць робочого плану.

Кадри показу скомпоновані так, щоб дати опорні тези і візуальне підтвердження оповіданням доповідача, а глядачів підвести до думки про необхідність раціонального використання часу учня. Тут ви знайдете:

• Перелік основних компонентів режиму школяра,
• Причини необхідності його дотримання,
• Анкету, що виявляє особливості режиму, прийнятого в кожній родині,
• Правила складання особистого розкладу,
• Наслідки його порушень,
• Вікові відмінності для підлітків 12-13 і 14-17 років.

Склад презентації - 12 слайдів, ілюстрованих тематичними фотографіями та мальованими картинками, а також заповнених маркованими списками і доповнених порівняльною таблицею.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: дня, Презентації, школяра, презентація, розклад
Переглядів: 624 | Завантажень: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.