<Презентація - Розвиток зв'язного мовлення у дошкільнят скачати

Презентація - Розвиток зв'язного мовлення у дошкільнят
23.03.2015, 20:16
Проблеми мовного розвитку у дитини - це проблема батьків. У цьому випадку страждають усі, і всі повинні робити зусилля по виправленню ситуації. Біда в тому, що батьки часто занадто стараються, змушуючи дітей виконувати складні й нудні завдання. Мова дитини в цьому випадку залишиться на колишньому рівні, а сам він може замкнутися. Але якщо зробити заняття цікавими, то розвиток піде швидше, а відносини між батьками і дітьми стануть кращими.

Дана презентація допоможе підібрати цікаві мовні вправи для дошкільнят та звісно учнів молодших класів. Тут описано 17 варіантів занять, які будуть цікаві також будь-якій дитині. Крім стандартних «Сировина звірят» або «Хто як говорить?» Описано, як складати розповіді, перетворити щоденні справи в захоплюючі події.

Важливе місце в проекті виділено під побудову діалогу між батьком і звісно ж дитиною. Така форма навчання допоможе останньому швидше розвинути мова, стати більш товариським і відкритим.

Презентація написана в простій і доступній формі. Під кожну вправу відведений окремий слайд, щоб уникнути плутанини. Більшість слайдів доповнено картинками і фотографіями.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Мовлення, розвиток, Презентації, зв'язного, дошкільнят, презентація
Переглядів: 909 | Завантажень: 183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.