<Презентація "Розвиваємо пам'ять і увагу" скачати

Презентація "Розвиваємо пам'ять і увагу"
22.04.2015, 11:00
Погодьтеся, що досить часто так буває, що начебто дитина активний, добре фізично розвинений. І вчитися непогано, але є одна заковика, яка псує всі ці враження. Дитина розсіяний, погано запам'ятовує тексти, не любить читати просто тому, що не ухвативает сенс книги. І батьки щодня, із завзятістю гідного захоплення буквально вкладають у дитини цей текст, розжовуючи до дрібних нюансів. Але ж можна вчинити по-іншому, адже вся ця проблема виникає, при непідготовленості пам'яті дитини до таких навантажень. І тому будемо це виправляти, але за допомогою гри. Адже сама хороша навчання, це навчання в грі, для цього і була підготовлена ​​презентація "Розвиваємо пам'ять і увагу". Сучасні діти активно намагаються бути схожими на персонажів популярних мультфільмів. Будь то Поні і феї у дівчаток або Автоботи у хлопчиків. Влаштуйте їм порятунок цих персонажів в грі. Розкладіть з десяток предметів і попросіть запам'ятати, а потім назвати їх, без помилок, адже від того правильно чи ні, залежить доля героя! Міняйте ситуації, міняйте кількість предметів їх колір і форму, просіть, щоб дитина вгадував предмети, на дотик і розповідав в якому порядку він лежав на столі. І якщо все це робити без поспіху, чи не натискаючи на дитину, а допомагаючи йому, щодня, як гра перед сном. То повірте дуже швидко, результати дадуть той ефект, які чекають батьки. І їм буде, чим пишатися за дитину!

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: увагу, Розвиваємо, пам'ять, Презентації, презентація
Переглядів: 486 | Завантажень: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.