<Презентація - Севастополь скачати

Презентація - Севастополь
18.05.2014, 21:01

Презентація підготовлена ​​працівниками бібліотеки. Даний мультимедійний ресурс присвячений розповіді про героїчний захист міста на Чорному морі. Зміст слайдів надасть допомогу педагогам різних спеціальностей. Вчителі історії можуть включати показ в якості додаткового матеріалу до тематичних занять. Класні керівники знайдуть у презентації джерело інформації для проведення бесіди зі школярами про Великій Вітчизняній війні. Доцільно демонструвати слайди напередодні свята Перемоги. Якщо учні скачають презентацію звісно ж на власний комп'ютер, вони зможуть розширити своє уявлення про історію міста -героя, підготувати виступ по темі до уроку.

Глядачі побачать на екрані не тільки змістовний матеріал, а й відповідні ілюстрації. Зображення покликані продемонструвати школярам стійкість солдатів, озброєння радянський військ. Особливої ​​уваги удостоїлися пам'ятники захисникам міста. У показ включені.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: севастополь, Презентації, презентація
Переглядів: 446 | Завантажень: 178 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.