<Презентація "Швидкість, час, відстань. Знаходження швидкості" скачати

Презентація "Швидкість, час, відстань. Знаходження швидкості"
15.12.2015, 21:12
Ця слайдова презентація створена для проведення планового уроку математики в 4-му класі, на якому діти знайомляться з взаємозалежністю таких величин, як швидкість, відстань і час. Показ з 25-х слайдів побудований з урахуванням раціонального використання урочного часу як на вивчення також нової теми, так і на відпрацювання отриманих раніше математичних навичок. У зв'язку з цим глядачам пропонуються наочні матеріали такого змісту ... Зручність посібника звісно ж полягає в тому, що до кожного завдання даються відповіді для самоперевірки і роз'яснення їх вирішення. Така подача даних робить використання презентації універсальним - як наочний посібник з нової теми або дидактичний матеріал для її узагальнення, для індивідуальної роботи з учнями або самостійного вивчення.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: час, Презентації, Знаходження, швидкість, презентація, швидкості, відстань.
Переглядів: 1448 | Завантажень: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.