<Презентація "Сили в природі" скачати

Презентація "Сили в природі"
28.10.2015, 19:51
Досліджувані учнями на уроках фізики сили реально існують у природі. Ними пояснюється безліч явищ, таких як: падіння будь-якого кинутого тіла на поверхню Землі, відновлення форми тіл після деформації, падіння перехожих в зимовий ожеледь. Даний презентаційний показ дає безліч прикладів дії фізичних сил в реальному житті, роблячи теоретичні знання учнів більш зрозумілими.

Сторінки посібники дають вичерпну інформацію про роботу наступних сил:

- Сила тяжіння між тілами у Всесвіті і особливості її поширення,

- Сила пружності, що допомагає відновлювати форму тіл після стиснення, розтягування, вигинів і т.п.,

- Сила тертя, що утрудняє рух одних тіл по поверхні інших або сприяюча йому.

Дані на слайдах в основному розташовані у вигляді маркованих списків і доповнені ілюстративним матеріалом - малюнками і схематичними зображеннями дії сил в природі.

Презентація створена для наочного оформлення уроку фізики в 7-му класі. Самостійне знайомство з її кадрами дозволить систематизувати отримані в школі знання або освіжити їх у ході підготовки до іспиту.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, природі, презентація, сили
Переглядів: 752 | Завантажень: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.