<Презентація "Сімейний відпочинок (Having a good time with your family)" скачати

Презентація "Сімейний відпочинок (Having a good time with your family)"
24.01.2016, 21:38
Лінгвістика наука складна, але та її частина, яку проходять в школі, вбирає в себе тільки самі незамінні її шматочки. Так, учень, що знає англійську мову, повинен знати не тільки граматику і читання, але і розмовляти на самі, що ні на є, побутові теми. Презентація Сімейний відпочинок (Having a good time with your family) включає в себе не тільки лекцію за однойменною темі, але і повністю продуманий план уроку; так, завдання першого являє собою список пропозицій для кожного учня, який слід заповнити особистою інформацією, зрозуміло, англійською мовою. Завдання друге є кросворд, для якого спеціально підготовлено вигадане родинне дерево. І, нарешті, третє завдання - граматичне, з трьох частин, включаючи вживання часів, спеціальні питання і завдання на складання питальних речень.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: time, Презентації, сімейний, відпочинок, Good, (Having, Your, family), презентація, with
Переглядів: 379 | Завантажень: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.