<Презентація "Соціальний захист безробітних" скачати

Презентація "Соціальний захист безробітних"
14.03.2015, 23:51
Вивчення безробіття як соціального фактора входить в курс суспільствознавства і права старших класів загальної освіти. На допомогу вчителю і учню при вивченні цієї теми створена презентація «Соціальний захист безробітних», що складається з 11-ти насичених інформацією слайдів. Вона містить основні визначення та опорні тези по розділу:

1. Державне забезпечення зайнятості,
2. Поняття безробіття,
3. Діяльність центрів зайнятості:
- Визнання людини безробітним,
- Реєстрація,
- Навчання.
4. Допомоги по безробіттю.

Крім теоретичної інформації, презентація пропонує проблемні завдання на закріплення теми, в яких порушені актуальні для старшокласників питання працевлаштування після закінчення школи. Їх рішення може обговорюватися із залученням змісту нової теми і раніше вивчених положень.

Матеріал показу чітко структурований - текст оформлений у вигляді списків, таблиць, діаграм і блок-схем. Кадри доповнені тематичними ілюстраціями, а найбільш важлива інформація виділена контрастним кольором і зміною шрифту, що сприяє поліпшенню сприйняття.

Презентація використовується на ознайомчих та узагальнюючих уроках: робота з нею ведеться як з допомогою вчителя, так і при самостійному вивченні. Також посібник може знадобитися при домашній підготовці до поточної та підсумкової атестації знань.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, безробітних, захист, презентація, Соціальний
Переглядів: 335 | Завантажень: 132 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.