<Презентація сонячна система (4 клас) скачати

Презентація сонячна система (4 клас)
15.09.2013, 13:49
Презентація підходить для використання на уроках навколишнього світу в початковій школі . Розробка може виступати в якості основного і додаткового ресурсу до заняття. Зміст показу здатне урізноманітнити роботу тематичних гуртків і клубів. Вітається самостійне вивчення дітьми дев'яти -десяти років з метою розширення кругозору та самоосвіти . Показ розвиває спостережливість , зорову пам'ять , в також виховує інтерес до вивчення астрономії .

Презентація створена з активним використанням гіперпосилань. Натиснувши на зображення планети , можна перейти до безпосереднього вивчення небесного тіла. Інформація зачіпає питання розміру планети , походження назви , основних характеристик. Слайди оформлені яскраво , що привертає увагу дітей будь-якого віку . Анімовані картинки створюють ілюзію відкритого космосу і сприяють сприйняттю.

Для створення презентації використовувалися двадцять чотири слайда такого змісту:

- Юпітер ( велика пляма , супутники) ;
- Марс (захід на планеті , супутники) ;
- Меркурій ( кратери ) ;
- Венера (клімат ) ;
- Сатурн ( кільця) ;
- Нептун (клімат ) ;
- Уран ( склад);
- Сонце (маса , значення випромінювання ) ;
- Земля (супутники ) .·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 4935 | Завантажень: 823 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.