<Презентація "Спорт у Британії" скачати

Презентація "Спорт у Британії"
17.01.2015, 20:58
Дана презентація розповідає аудиторії про національні видах спорту Великобританії.

Автор знайомить учнів з гольфом і регбі. У презентації представлені яскраві і цікаві фотографії характеризують дані види спорту. Перша половина презентації присвячена гольфу, представлені описи та фотографії інвентарю, який використовується для гри в гольф а також історія створення та правила гри.

Друга частина презентації представляє регбі. Автор також представляє фотографії гравців під час матчу, і докладні описи правил гри. Текст презентації складений англійською мовою.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Британії, спорт, презентація
Переглядів: 376 | Завантажень: 136 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Презентація учня розповідає про традиційно англійських видах спорту. Вона розширює кругозір, розвиває образну пам'ять, виховує інтерес до гри і прагнення вивчати предмет. Розробку може використовувати вчитель на уроці відповідної тематики. Учні можуть самостійно вивчити зміст для підготовки до твору, доповіді. Любителі спорту знайдуть цікаву інформацію про деталі правил, невідомі подробиці гри.

Презентація розпорядженні дванадцятьма слайдами. Матеріал розташований згідно з розділами:
-гольф;
-регбі.

Кожен блок несе значущу інформацію про:
-Історія виникнення;
-екіпіровке;
-правілах.

Демонстрація містить великі тексти. Для полегшення сприйняття використовуються списки, заголовки, підпункти, зміна кольору шрифту. В якості шаблонів для слайдів використовуються фотографії спортивних подій. Ілюстрації демонструють події матчів, форму гравців, умови проведення. Присутній слайд із зображенням схеми розташування гравців з підписами. Використання державної символіки Великобританії робить акцент на історичному походження видів спорта.Презентація привертає увагу змістовним наповненням, оформленням роботи.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.